>>


Orły Górskiego przyjeżdżają do Malborka

piątek, 15 czerwca 2001

Jutro w Malborku gościć będą najsłynniejsi piłkarze z reprezentacji Kazimierza Górskiego. Rozegrają mecz z miejscowymi oldbojami oraz uczestniczyć będą w festynie zorganizowanym przez działaczy Bractwa Piłkarskiego Pomezania.

- W Malborku przebywać będzie twórca największych sukcesów narodowej piłki nożnej. Po raz kolejny w krótkim odstępie czasu odwiedzi nasze miasto Kazimierz Górski - mówi Zdzisław Dąbrowski, jeden z organizatorów festynu.

Impreza rozpocznie się o godzinie 12 na stadionie przy ulicy Toruńskiej. W pierwszej części festynu odbędą dwa mecze juniorów z roczników 1990 i 1987. Dla widzów przygotowano szereg atrakcyjnych gier i konkursów zręcznościowych. - Na murawie malborskiego stadionu reprezentację Orłów Górskiego powitamy około godz. 16 - mówi Z. Dąbrowski. - Pomiędzy godz. 17 a 19 najsłynniejsi piłkarze w polskiej historii rozegrają mecz z oldbojami. Zmagania zespołów trwać będą 4 x 20 minut.

Po zakończeniu piłkarskiego widowiska, około godziny 19.30, rozpocznie się biesiada piwna oraz zabawa taneczna z udziałem gwiazd piłkarskich. Tę część festynu poprowadzi agencja artystyczna Pigo.

NaszeMiasto.pl

 

Projekt graficzny Positive Design Przemysław Półtorak.
Opieka Krzysztof Baryła.
Wszelkie prawa zastrzeżone 2007 r.